Ogłoszenie

* Zapraszamy do rejestracji! * Prosze użytkowników o uzupełnianie galerii. * Wszelkie błędy prosimy o zgłaszanie Administracji bądź moderatorom. Karola vel Toro

#1 2008-11-27 20:01:06

Ew vel Way

Mod, Gerard's fan

3553926
Call me!
Skąd: Kraków.
Zarejestrowany: 2008-10-05
Posty: 72

Nowy album.?

Gerard oznajmił, że powinniśmy wkrótce spodziewać się nowego albumu! ^w^
Wokalista aktualnie zajmuje się tworzeniem filmowej adaptacji “Umbrella Academy“, nie przeszkadza mu to jednak w pracach nad nowym materiałem muzycznym: “Najważniejsze w tym momencie jest to, że wszyscy piszemy muzykę i cały swój wolny czas poświęcamy temu procesowi. Zrobiliśmy sobie już wystarczająco dużo przerwy i każdy ma jej już dość”. Gerard dodaje, że potrzebuje jeszcze około 2 miesięcy aby wszystko poskładać czyli... za 2 miesiące wchodzą do studia *_*
Kto wie? Może na trasie koncertowej promującej nowy album znajdzie się 'Poland'?

a tak na marginesie, to ta ich przerwa wcale nie była tak długa xdd. spodziewalam się dużo dłuższej xpp

PS dziękujemy www.mychemicalromance.com.pl za wieele informacji. innym portalom również 8DDDD

Ostatnio edytowany przez Ew vel Way (2008-11-27 20:01:54)


'You are all fuckin' stars.
You are all fuckin' superstars.!'
shikyoko.chce.to

Offline

 

#2 2008-11-27 20:06:52

Karola vel Toro

Administrator

4838662
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2008-10-05
Posty: 62

Re: Nowy album.?

Wreszcie się doczekamy. Bo ileż w kółko można słuchać starych krążków? Ile?
A czy wy wiecie ile dałabym za to, aby chemiczni zawitali w PL?! Sprzedałabym was wszystkich nawet za Toro w PL! ; D Dobr, żartowałam. xd


The Black Parade is like a big middle finger to the world.

Offline

 

#3 2009-05-31 17:58:48

chemicalna666

Fan

7087631
Skąd: Zamość
Zarejestrowany: 2009-05-20
Posty: 2
WWW

Re: Nowy album.?

Ja bym dom mojej babki sprzedała gdyby nie było mnie stać na bilet. ^^


I am not afraid to keep on living
I am not afraid to walk this world alone ...

Offline

 
Witamy na forum fanów My chemical romance.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.niewielkiazyl.pun.pl www.ujkekonomianiestacjonarne.pun.pl www.miauniverse.pun.pl www.whitepower88.pun.pl www.pmps-forum.pun.pl